A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Маємо неймовірні враження від нашої недавньої подорожі!

Дата: 31.05.2024 13:20
Кількість переглядів: 15

Маємо неймовірні враження 🤩 від нашої недавньої подорожі! 🚐🌳

Новий для себе маршрут обрали учні 5-9 класів, і тепер нам точно є що згадати…

Першою зупинкою був Тараканівський форт, також відомий як Дубенський форт або Нова Дубенська фортеця — історична військова фортеця.Вражає та водночас лякає. А також навіює сумні думки про ще один майже втрачений фортифікаційний об’єкт, який може стати справжнім туристичним дивом Рівненщини. Тараканівський форт — одне з найзагадковіших і містичних місць України. Саме тут під мурами поховано понад 200 австрійських солдатів.

Чому він називається Тараканівський форт? Бо його захопили таргани? Зараз — можливо, але не тоді, коли він був збудований. Річ у тому, що розташований форт неподалік села Тараканів, що в Рівненській області, звідси і назва.

Далі ми відвідали замок князів Острозьких XV ст. в м. Дубні. Один із найстаріших замків України, який до цього часу несе у собі риси середньовіччя (суворі мури, підземелля зі склепіннями) та парадного стилю (оздоблені ліпниною зали). Ми дізнались,що дубенський замок ніколи не був узятий приступом, оскільки був міцно укріплений 73-ма гарматами й надійно захищений річкою Іквою з її багатокілометровими заплавами.

Під стінами замку ламалися татарські списи і шведські шаблі. Тут зберігалися незліченні багатства трофеїв: коштовний посуд, книги, картини, ікони, зброя і захисне озброєння, хутра тощо. Також ми вже знаємо,що він є одним із семи чудес України... Замок, який стоїть на сторожі історії, відкрив нам свої таємниці. Ми дізналися про славне минуле замку. 🏯⚔️

Дубно теж не залишило нас байдужими. Ми прогулялися затишними вуличками та насолоджувалися архітектурними пам'ятками. Місто вразило своєю гостинністю та красою. 💖🏰 Приємна компанія зробила цю мандрівку особливою.

Екскурсія залишила багато яскравих спогадів і бажання повернутися знову. Дякуємо всім, хто був з нами!

#подорожуємо #цікавіподорожі #екскурсія

Шнирівська гімназія імені Петра Федуна ("Полтава")« повернутися

Вхід для адміністратора