A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

ЧАРІВНИМ РІДНИ БРІДСЬКИМ КРАЄМ

Дата: 31.05.2024 13:32
Кількість переглядів: 19

ЧАРІВНИМ РІДНИ БРІДСЬКИМ КРАЄМ

Несказанно цікаву веломандрівку чарівним рідним Брідським краєм здійснили учні 5-Б класу Бродівської середньої школи №3, яку для них організували та провели працівники відділу рекреації Національного природного парку «Північне Поділля».

Розпочалася мандрівка з історичного місця – Бродівської фортеці, відкіля юні веломандрівники вирушили в бік села Смільне. На першій зупинці дітвора мала нагоду оглянути сакральну споруду – церкву Святителя Миколая, яка вважається чи не найбільшим християнським храмом у Бродівській громаді, та почути багато цікавого про її історію.

Зупинившись у друге, юні веломандрівники споглядали унікальний цегляний міст у формі підкови, що залишився на теренах Брідщини від часів Австро-Угорської імперії та якого було збудовано за проєктом місцевого землевласника тих часів Вільгельма Шмідта.

Потім шкільна мандруюча на велосипедах дітвора оглянула залишки сакральної споруди 1930-их років – римо-католицького костелу у селі Сидинівка.

Натискуючи на педалі своїх велосипедів, юні веломандрівники добралися до лісового масиву, де споглядали так званий шутровий кар’єр із закам’янілими останцями із дна архаїчного Сарматського моря.

А ще їхали затіненою дорогою, на якій 124 роки тому проходила вузькоколійка, оглядали цементований бліндаж австро-угорського війська та любувалися мальовничо-прекрасним пейзажем рідного Брідського краю.« повернутися

Вхід для адміністратора