A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

20-25 червня - насичені та щасливі дні зразкового вокально-хореографічного ансамблю «Дивограй»

Дата: 26.06.2024 10:22
Кількість переглядів: 18

20-25 червня - насичені та щасливі дні зразкового вокально-хореографічного ансамблю «Дивограй» в Польщі (м.Дидня).

XVIII Міжнародний дитячий фестиваль фольклору «Діти гір і долин» цього року радо зустрів учасників з Німеччини, Сербії, Словаччини, України та два колективи з Польщі. Наш ансамбль гідно та на високому рівні на багатьох сценах представив нашу українську культуру, народний танець та пісню. Незабутні враження від цікавих пізнавальних екскурсій королівським замком та містом Санок, курортним містом Івонич-Здруй, містечками Небоцько, Яблонка та Дидня.

Цікавими були інтеграційні зустрічі з усіма колективами, де кожен розповів про свою історію та вечір знайомства з іноземною кухнею, де ми готували і частували гостей стравами нашого регіону та куштували їх страви. Також мали змогу активно відпочити в аквапарку міста Санок.

Щиро дякуємо ЗСУ, батькам та всім організаторам фестивалю. Aneta Rzeszut Rafał Czopor Jacek Adamski Володимир Кулінець Віталій Целюх Зразковий вокально-хореографічний ансамбль «Дивограй» Gminny Ośrodek Kultury Bibliotek Promocji i Wypoczynku w Dydni Starostwo Powiatowe w Brzozowie« повернутися

Вхід для адміністратора