Тиждень добрих справ і дитячих мрій
Тиждень добрих справ і дитячих мрій
Протягом тижня (11-15 листопада)у Бродівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.#4 проходив тиждень доброти та толерантності .
Практичний психолог Немерко Ірина та соціальний педагог Лиховід Ольга разом з учнями говорили про чесноти,без яких світ став би жорстоким-добро,милосердя,чесність,добропорядність та добрі справи.
Для учнів 1-х класів була проведена гра «Веселі смайли-зарядись позитивом»
Учні 5 -х класів долучились до створення «Квітника добрих справ»
Проведено інформаційний дайджест «Щоб світ добрішим став»
Для 6 та 7 класів була запропонована презентація-гра «Добрі і погані вчинки»
Із старшокласниками проведені тематичні розмови «Розірви коло насилля»
13 листопада у Всесвітній День доброти була проведена радіопередача «Добрі вчинки лікують душі»;
Бібліотекар школи Сеньків Олеся провела коментоване читання оповідання «Красиві слова і красиве діло» (В.Сухомлинський);
Учнівське самоврядування разом з педагогом -організатором Карпів Галиною задіяли учнів початкової школи до складання пазлу «Всі ми різні-але гідні поваги».
Учні мали змогу підсумувати,що доброта наповнює життя сенсом і важливо творити добрі справи,бо у світі діють закони чесності,терпимості,щирості та добра.