В межах проекту "Ментальне здоров'я школяра"

В межах проекту "Ментальне здоров'я школяра" в травні, на завершення навчального року, лікаркою Золочівського районного відділу ДУ "Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" спільно з психологом Русланою Мазурок та соціальним педагогом Іриною Палієнко для учнів 3-В та 3-Г класів Бродівського ОЗЗСО І-ІІІст. №3 подано презентацію про розуміння того, що таке булінг і що про це важливо не мовчати.
З учнями провели бесіди та практичні заняття.
Вправа "Надірване сердечко".
Діти слухали оповідання про хлопчика, який відчував біль від образ, насмішок, приниження - шкоду, яку завдає булінг.
Учні своїми щирими словами лікували сердечко хлопчика.
Створили "Браслети доброти та ввічливості".
Вправа "Скринька добрих справ". Діти отримували завдання та обіцяли виконати обрану добру справу.
Презентовано картки - нагадування кожному учневі, про те, що треба бути друзями, а також не залишатися наодинці з переживаннями.
А на інформаційно- просвітницькій зустрічі з вчителями початкових класів говорили про важливість психічного здоров'я, емоційного благополуччя та створення сприятливого психологічного клімату в навчальному закладі.
Небайдужість, підтримка одне одного та знання, куди можна звертатися, формують простір, у якому безпечно бути собою.
Говорити про булінг - означає захищати.
Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Учні активно приймали участь, долучалися до обговорення та ділилися власними думками.
Дякуємо всім учням, вчителям та адміністрації школи за спільну роботу!
Бродівський відділ ДУ "Львівський ОЦКПХ МОЗ"