A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Буккросинговий рух у закладі дошкільної освіти

Дата: 13.02.2020 18:32
Кількість переглядів: 277

Напереддень Міжнародного дня дарування книги, який відзначатимуть 14 лютого, у Бродівському КДНЗ №9 в рамках роботи студії інноваційних технологій відбулися «Літературні посиденьки. Буккросинг» за участі педагогів закладів дошкільної освіти району.

Вихователь цієї  установи Любов Чорна, яка є автором багатьох літературних видань, піднесена хвилею любові до літератури, ще на початку навчального року дала старт буккросинговому руху серед батьків і вихованців молодшої групи та колективу дошкільного закладу.  Саме про свою ідею запровадити обмін книгами та досвідом її реалізації у закладі дошкільної освіти, про історію започаткування міжнародного буккросингового руху та його зміст розповіла усім присутнім Любов Богданівна. Цікаво, що аналог цього руху вже існував серед української інтелігенції ще на початку минулого століття. Тоді книги цінувалися високо і їх було прийнято читати, передаючи по колу. Опісля, об’єднавшись у два літературних товариства, педагоги вправлялись у поетичному словограї, мистецтві красномовства, проводили літературні руханки, обмінювалися своїми прочитаними книгами, взяли участь у майстер-класі з мистецтва клинопису на глиняних дощечках - найдавнішої системи письма в світі.

На завершення зустрічі методист РМК відділу освіти Олена Ткачик підкреслила, що сама ідея прищеплювати читацьку культуру дошкільнятам та дорослим заслуговує на найкращі компліменти. Адже проблема нашого часу в тому, що діти та їх батьки, вибираючи між мобільним телефоном, комп’ютером чи книгою, не замислюючись, перевагу надають не на користь книги.

Давайте разом робити світ кращим за допомогою  хорошої і доступної книжки!« повернутися

Вхід для адміністратора