A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Майстер-клас для вчителів обслуговуючої праці «Скульптурний живопис»

Дата: 10.03.2020 17:33
Кількість переглядів: 301

05 березня 2020 року у Пониковицькій ЗОШ І-ІІІ ст. для вчителів обслуговуючої праці  проведено майстер-клас  «Скульптурний живопис».

Лісковецька Тетяна Степанівна, вчителька цього освітнього закладу, навчала педагогів, як з декоративної штукатурки створювати барельєфні шедеври. Техніку скульптурного живопису можна використовувати у проєктній роботі з учнями 10-11 кл.

Тетяна Степанівна детально розповіла учасникам майстер-класу про те, як  варто використовувати штукатурку, які мастихіни   підібрати для роботи, а також які секретні матеріали додати, щоб робота була об'ємною та ворсистою.

Після наполегливої та клопіткої роботи вчителі створили колекцію власних робіт.  В дарунок від Тетяни  Степанівни освітяни отримали презенти, виготовлені у стилі  фактурного мистецтва. Почуття захоплення у педагогів викликала виставка учнівських робіт.   

Дутчак Ірина Йосипівна, методист РМК, ознайомила присутніх з основами бродівської текстової вишивки. Учасники майстер-класу спробували закодувати своє ім'я, створивши таким чином власний орнамент.

Щирі слова вдячності адресували  Тетяні Степанівні колеги.

Віримо, що одержані знання та вміння вчителі обслуговуючої праці передадуть своїм учням.« повернутися

Вхід для адміністратора