A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти Бродівської міської ради

Формування проектно-технологічної компетентності на уроках трудового навчання

Дата: 12.12.2019 22:12
Кількість переглядів: 90

11  грудня 2019 року на базі Бродівської гімназії ім. І. Труша відбулося районне методичне об'єднання вчителів трудового навчання з проблеми «Формування проектно-технологічної компетентності на уроках трудового навчання».

Учасники семінару побували на уроках у 5(1) класі «Оздоблення виробів з фанери», які провели Будзіковський Юрій Степанович, вчитель Бродівської гімназії ім. І.Труша, та Гуляйгродський Василь Ярославович, вчитель Суховільської ЗОШ І-ІІІ ст. Учні дізналися  не тільки про різні техніки оздоблення виробів з дерева, а й про їх види та комбінування. Переглянуті відеоролики  сприяли ознайомленню учнів з такими поняттями, як «пірографія» та «піротипія». На формування практичних умінь та навичок був націлений другий урок, на якому школярі випалювали картинки на фанерних дощечках.

Презентацію «Цікаві способи оздобленння інтер'єру» педагогам підготував  Процик Віктор Богданович, вчитель Білявецького НВК. Освітяни розглянули різноманітні техніки нанесення декоративної штукатурки.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень