A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Турнір з футболу

Попри всі негаразди та повітряну тривогу, турнір з футболу в Бродівській ДЮСШ відбувся 18 березня на штучному полі стадіону " Ювілейний". В цих змаганнях взяли участь 4 команди, юні спортсмени 2013- 2014 р. н. Склад команд 10 учасників і 1 представник. Час гри - 1 тайм, 13 хвилин. Мета цих змагань- популяризація футболу, залучення дітей до занять спортом та підвищення спортивної майстерності. Суддя змагань - тренер - викладач Бродівської спортивної школи Максимовський Олексій Володимирович. Переможці та призери змагань були нагородженні медалями та кубками. І місце- Бродівська Дюсш N1 ІІ місце- Дюсш м.Буськ ІІІ місце - " Енергетик" смт. Добротвір 4 місце - Бродівська Дюсш N2 Дякуємо всім учасникам змагань, представникам, батькам, що в такий нелегкий час підтримують спорт. Слава Україні!

11:04 23.03.2023

Найочікуваніша освітня подія весни, яка змінить ваш підхід до навчання назавжди!

Ми запрошуємо всіх освітян на відеомарафон «Партнерство в дії: досвід іноземних шкіл»! Найкращі практикуючі вчителі з Естонії, Литви, Японії, Угорщини та Польщі поділяться своїм досвідом та знаннями з вами! Цей відеомарафон - унікальний спосіб поглибити свої знання та вивчити нові техніки, які застосовуються в кращих школах світу. Запрошені фахівці зі світу освіти поділяться своїм досвідом та знаннями з вами, щоб ви могли втілити їх в своєму класі. Наші експерти - це практикуючі спеціалісти, які дійсно знають, що працює в класі, і вони готові ділитися своїми знаннями та досвідом з вами. Це неймовірна можливість перенестися у світ інноваційного навчання та почути про те, як вчителі з різних країн досягають успіху в навчанні. Не пропустіть цей захоплюючий захід! Зареєструйтеся прямо зараз, щоб стати частиною міжнародної спільноти освітян та вдосконалити свої методи навчання. Терміни: реєстрація на захід можлива в період з 22 березня по 5 квітня 2023 року. Формат: онлайн-марафон Мова: англійська з перекладом на українську. Вартість: БЕЗКОШТОВНО. Ознайомитись з програмою відеомарафону можна тут: http://edforfuture.com.ua/videomarafon_3_anons Реєстрація за посиланням: https://edforfuture.com.ua/videomarafon_3?utm_source=site... Почуйте першими про інноваційні методики та отримайте цінні поради від експертів-практиків з усього світу!

10:54 23.03.2023

І розквітне земля

Сьогодні - весняне рівнодення, Сонцеворот чи просто "спокійний" вівторок. А ще він день живописного конкурсу "І розквітне земля", який сьогодні проходив серед учнів 5 - 7класів у Бродівському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 ( кер.Рудько Тетяна). Попри усі складнощі та виклики, які відчувають на собі і учні, їх роботи були сповнені кольору, тепла та віри в майбутнє.

13:01 22.03.2023

День поезії

21 березня по всьому світу володарі рими,їх музи і шанувальники відзначили День поезії . Сьогодні учні  Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3,  3-А класу вшановували тих,хто вміє підбирати найкращі слова і складати їх у чудові рядки поезії,згадали усіх великих поетів,чиє слово живе і донині. На урок поезії ми запросили поетів-початківців учнів 9 класів --- Швалючинську Катерину(9-Г клас),Бикову Марію(9-Б клас) та Клопотюк Вікторію(9-Б клас). Для цих обдарованих дітей ця зустріч була шансом ще раз заявити про себе,свою творчість,свій талант,отримати своїх перших шанувальників. А третьокласники почули чудові поради,як полюбити поезію,як спробувати написати свій перший вірш.Вони познайомилися із сучасним світом поезії,де вірш --- це жива вода,ковток повітря,крила,живе мистецтво та діамант величиною в слово. — з Любов'ю Кулаковою.

12:54 22.03.2023

Дивовижні стежки української поезії

У вівторок, 21 березня, в Україні й світі відзначають День поезії. Учні 7-А класу Бродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів№4 разом із бібліотекарем Сеньків О. О.пройшли дивовижними стежками української поезії. Пригадали пророчі слова Тараса Шевченка, сильну поезію Лесі Українки, могутнє слово Івана Франка. А також ознайомилися із поезією письменників Брідщини.

12:52 22.03.2023

Виготовили свічки

Учні Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4  під час уроків трудового навчання активно долучились до виготовлення окопних свічок. Виготовили 142 свічки.Так маленькими кроками, ідемо до перемоги допомагаючи ЗСУ.

12:47 22.03.2023

Вхід для адміністратора