A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Є на світі свят багато

Є на світі свят багато, дорогих та рідних дат. Тільки це весняне свято- найдорожче для малят. Група раннього віку «Б», вихователі: Ящишин О.Я, Дутка Н.В., музичний керівник: Довгушко Т.О., асистент вихователя: Чаплій О.І. Бродівський заклад  дошкільної освіти №9

12:15 18.05.2023

Є в мене найкраща на світі матуся

Є в мене найкраща на світі матуся. За неї до Тебе, Пречиста, молюся. Молюся устами, молюся серденьком До Тебе, небесна Ісусова ненька. Лешнівський заклад дошкільної освіти

12:11 18.05.2023

Цьогоріч всесвітній день вишиванки

Цьогоріч всесвітній день вишиванки ми святкуємо 18 травня - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. З ініціативи Бродівська міська рада стартував флешмоб по вул.Золота м.Броди "Одягни місто у вишиванку". Вихованці гуртка " Образотворчого мистецтва" Бродівський центр дитячої та юнацької творчості ( керівник Безпалько І.М.) із задоволенням малювали велику вишиванку - оберіг українців. Юні мешканці люблять своє місто і творять красу для нього.

12:07 18.05.2023

Турнір з футболу присвячений "Дню матері"

В суботу 13. 05. 2023 р. на стадіоні "Ювілейний" відбувся турнір з футболу присвячений "Дню матері". Ініціатором турніру виступила Бродівська ДЮСШ, а саме тренер - викладач Олексій Володимирович Максимовський. Спонсор змагань, відділ культури, туризму, молоді та спорту, надав солодкі призи. На турнір запросили команди з м. Рівне та смт. Добротвір. У змаганнях брали участь спортсмени 2011-2012 р. н. Дуже оригінально відбулося відкриття. Під акомпанемент скрипок ( Яйченя Вікторія, Савельєва Кароліна) прозвучав гімн України у виконанні Мар'яни Кирик. Ігри були досить цікаві, інтрига трималась до кінця турніру. В результаті напруженої боротьби, наші спортсмени в останній грі програли "Енергетику", пропустивши гол на останніх секундах (2:3). "Енергетик" смт. Добротвір - перше місце; Бродівська ДЮСШ - друге місце; "Стандарт" м. Рівне - третє місце; "Давай грай" м. Броди - четверте місце. Всі команди отримали медалі, грамоти, кубок та солодкі подарунки, а головний приз поїхав в смт. Добротвір. Сумлінно тренуємось та готуємось до нових турнірів і дякуємо нашим мужнім воїнам ЗСУ, що маємо таку можливість.

11:59 18.05.2023

День матері – це одне з найзворушливіших свят

День матері – це одне з найзворушливіших свят. Сьогодні учні 5-Б класу разом з класним керівником Людмилою Матвєєвою на заході підкреслили, що образ рідної матері, неньки України і Богородиці - єдиний і неповторний оберіг.

14:49 17.05.2023

Вхід для адміністратора