A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Урочиста зустріч

Напередодні професійних свят працівників дошкільної та позашкільної освіти у Народному домі відбулася урочиста зустріч. У новому форматі та з горнятком запашної кави освітян дошкільних та позашкільних закладів вітали заступник міського голови Ірина Олеха та начальник відділу освіти Микола Сторожук. Вручили грамоти та відзнаки від Бродівської міської ради, департаменту освіти ЛОДА, Міністерства освіти. Представники дошкільних закладів освіти отримали також засоби гігієни для укриттів, а для позашкілля презентували подарункові набори канцтоварів. У найскладніші часи повномасштабного вторгнення освітяни підставили плече та зробили величезний внесок в організацію оборони нашої громади, а тепер допомагають на фронт, попри виклики і небезпеки, радо зустрічають у своїх закладах вихованців. Дякуємо за вашу працю!

12:30 26.09.2022

Огляд основних показників для формування проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік

23.09.2022 року начальник відділу освіти Бродівської ради Микола Сторожук взяв участь у семінарі - практикумі «Огляд основних показників для формування проєктів місцевих бюджетів на 2023 рік»

15:34 23.09.2022

На першому місці - безпека праці.

23.09.2022 в актовій залі відділу освіти Бродівської міської ради проведено переатестацію опалювачів та старших кочегарів закладів освіти ТГ. Завершується підготовка до опалювального сезону. На першому місці - безпека праці.

14:38 23.09.2022

Нарада керівників

Департамент освіти і науки облдержадміністрації провів 21.09.2022 нараду керівників органів управління освітою районних військових адміністрацій, територіальних громад області. Порядок денний: 1. Про позашкільну освіту в області. 2. Про діяльність Львівської обласної Малої академії наук як центру розвитку науково-пошукової та дослідницької роботи. 3. Про розвиток безпекового руху. Створення класів безпеки. 4. Різне.

13:30 21.09.2022

ЖОВКВА. ФОРУМ, ЯК СВЯТО.

20 вересня педагоги Львівщини ,завдяки модератору заходу Мар'яні Гірняк та неперевершеним спікерам, мали можливість побувати та попрацювати на осінньому педагогічному форумі "НАВЧИ МЕНЕ РАДОСТИ". Участь у форумі прийняли і освітяни Бродівської ТГ. Вісім годин роботи форуму промайнули на одному диханні. Ошатні зали ресторанно-готельного комплексу "Акварель" , краєвиди котрі милують око, чисельнеосвітянське товариство та дружня і невимушена атмосфера створили відчуття свята. Серед тотальної моральної, психологічної втоми та виснаження за період воєнного стану, цей освітній марафон, як промінчик світла і надії, радості і бажання жити, працювати і творити. Із спікеркою Світланою Забитовською освітяни навчалися надавати психологічну підтримку людині у різних станах та ситуації "Слово як ліки". Із відомою журналісткою Параскою Дворянин обговорювали тему "Вміння радіти твоїм успіхам. Набуте чи вроджене?" Галина Сохань навчала мистецтву дарувати успіх іншим. Ірина Суховерська відкривала секрети тьюторства, пояснювала, як навчати вихованців справлятися з емоціями в соціальних мережах. Марта Більська довела, що не слід боятися помилок "Помилки? Це прекрасно". Любімо те що робимо. Помиляймося, виправляймо помилки , вчімося і працюймо дальше. Освіта - це скарб а праця - ключ до нього! Досягли одну вершину - дивіться на іншу. Мрійте, творіть і будьте успішними. Нехай ваші мрії будуть ліхтарем вашої дороги, бо світло веде до перемоги! Людина наповнена світла- це щаслива людина! Нехай попри всі виклики сьогодення наші вчительські серця будуть сповнені добром і радістю, світлом і милосердям до наших вихованців. Усі вчимося радости, адже радість- це невід'ємна складова успіху!

14:38 20.09.2022

Особливості реалізації трудових відносин в комунальних підприємствах, установах, організаціях, засновниками яких є ОМС, в умовах воєнного стану

15.09.2022 року начальник відділу освіти Микола Сторожук взяв участь у вебінарі на тему: “Особливості реалізації трудових відносин в комунальних підприємствах, установах, організаціях, засновниками яких є ОМС, в умовах воєнного стану ”. Під час вебінару учасники отримали інформацію про: ? зміни у законодавстві про працю та особливості трудових відносин працівників усіх підприємств, установ, організацій, у тому числі - комунальних; ? порядок призначення керівників комунальних підприємств, установ, організацій; ? особливості оголошення простою, надання відпусток та атестації педагогічних кадрів, створення безпечних умов освітнього процесу та збереження мережі закладів дошкільної освіти; ? правила сертифікації та переведення медичних працівників; ? наявну судову практику з питання організації трудових відносин в умовах воєнного стану - спільний пошук помилок та огляд правильних підходів. Лекторами були консультантки Програми DOBRE Анастасія Сербіна і Леся Федченко. Вебінар організували Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування „Асоціація об’єднаних територіальних громад“ спільно з Глобал Комьюнітіз.

16:25 15.09.2022

Методичні рекомендації

Методичні рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році.

10:15 14.09.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень