A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Небо над Україною знову тривожне

Небо над Україною знову тривожне, окупанти погрожують ракетними ударами, але дух українців, які прагнуть бути вільними у своїй державі, не зламати, як і сотню років тому. З нагоди відзначення 104-ї річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки на подвір'ї храму Св. Юрія відбулася спільна молитва. Заступник міського голови Ірина Олеха та секретар Бродівської міської ради Руслан Шишка поклали квіти до пам'ятного хреста на території храму. 1 листопада - поминальний день, коли віддаємо шану пам'яті тим, хто пішов у засвіти, а історія Листопадового Чину служить нагадуванням, що Україна була, є і буде. Адже мільйони людей боряться за неї та творять історію.

10:28 03.11.2022

Тринадцять комплектів обладнання гучномовного оповіщення передано у школи населених пунктів Бродівської громади

Сучасні системи оповіщення мають встановити у Голосковичах, Підгір'ї, Поникві, Лешневі, Конюшкові, Пісках, Корсові, Комарівці, Боратині, Гаях, Гаях-Дітковецьких, Берлині та Білявцях. Як зазначив заступник бродівського міського голови Олександр Єлиневський, першочергово забезпечуємо засобами оповіщення ті округи, де не чути звуку сирен. Так, поступово, придбаємо модернізовану техніку для всіх закладів освіти. Важливо, що нове оповіщення є мультифункціональним і може використовуватися як шкільне радіо. У комплекті наявні мікшер, мікрофонний пульт, блок керуванням інформацією, рупорний гучномовець. Обладнання придбали через систему публічних закупівель "Prozorro" в рамках Програми створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Бродівської міської ради на 2022 рік. Придбання сучасних сигнально-гучномовних пристроїв для оповіщення населення - це вимога часу та важливий крок у вирішенні питання безпеки громадян на базовому рівні.

10:26 02.11.2022

Науково-теоретична конференція

28 жовтня 2022 року у Бродівській гімназії ім. І.Труша відбулася 4 науково-теоретична конференція "Гімназія в Бродах: від минувшини до відродження" в якій взяли участь науковці, краєзнавці, вчителі, учні з Києва, Львова, Звягеля, Рівного, Кременця, Бродів. 27 статтей- досліджень опубліковано у збірнику ''Гімназія в Бродах: від минувшини до відродження''.

17:15 28.10.2022

Особливості складання тарифікації

27 жовтня дізнавалися про особливості складання тарифікації педпрацівників на 2022/23 навчальний рік. Спікер – Яцковський Сергій, національний експерт проєкту Decentralization for Improved Democratic Education.

14:46 27.10.2022

Інтенсив цифрової безпеки для школярів

2-4 листопада 2022 року в онлайн-форматі у межах місяця цифрової грамотності Львівський національний університет імені Івана Франка проведе «Інтенсив цифрової безпеки для школярів». Мета заходу – популяризувати серед шкільної аудиторії освітні програми Львівського національного університету імені Івана Франка в напрямі цифрової безпеки та познайомити майбутніх програмістів із провідними ІТ-компаніями. Це буде якісний освітній майданчик для підлітків, де вони набудуть навички в напрямі цифрової безпеки, зокрема зрозуміють, що означає «інформаційна гігієна», навчаться запобігати кібератакам та захищати системи й себе від кіберзлочинців. Наставниками та доповідачами школи є фахівці з цифрової безпеки. Для участі у заході школярам потрібно зареєструватися за покликанням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeTtLTkHIjkGi.../viewform Проєкт реалізовує Львівський національний університет імені Івана Франка спільно з Львівська обласна державна адміністрація за підтримки громадської організації «Лабораторія ідей», Львівський ІТ Кластер, міжнародних партнерів та провідних ІТ-компаній.

10:43 26.10.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень