A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Навчальні матеріали для забезпечення дистанційного освітнього процесу для учнів 1-4 класів

Інститут педагогіки НАПН України запровадив освітній проєкт «Світ чекає крилатих», який надає доступ до навчальних матеріалів для забезпечення дистанційного освітнього процесу на період запровадження військового стану в Україні в закладах загальної середньої освіти. Головна особливість освітньої системи «Світ чекає крилатих» полягає в нових підходах до інтеграції змісту. Система ґрунтується на такій особливості дитини, як цілісне сприймання світу, а також побудована на засадах критичного мислення та діяльнісного підходу. Навчальні матеріали розраховані на учнів 1-4 класів. Ознайомитися з матеріалами можна за посиланням. Нагадаємо, від 28 березня 2022 року Всеукраїнський розклад містить онлайн-уроки з фізичної культури.

18:48 30.03.2022

Організація дистанційного навчання в умовах воєнного стану для дітей із порушенням слуху

Група корекційних педагогів КЗО «Криворізька спеціальна школа “Сузір’я” ДОР» розробила для педагогів спеціальних закладів освіти практичні рекомендації щодо організації дистанційного навчання в умовах воєнного стану для дітей із порушеннями слуху. Під час організації навчання за дистанційною формою для дітей цієї категорії варто пам’ятати, що вони сприймають світ очима, отже все навантаження припадає на зоровий аналізатор. Варто зазначити, що природною рідною мовою осіб із порушеннями слуху є жестова. І від рівня володіння жестовою мовою педагога, який організовує освітній процес дистанційно, залежить і результат здобувачів освіти. Докладніше тут.

18:42 30.03.2022

БУКЛЕТ "ОСВІТЯНИ ЛЬВІВЩИНИ УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ"

У Департаменті освіти Львівської ОВА підготували інформаційний буклет для тимчасово переміщених на територію Львівщини сімей, де зібрана така інформація: можливості для навчання в закладах освіти області; гуртки (зокрема дистанційні); підготовка до ЗНО; контакти центрів психолого-педагогічної підтримки; можливості для поселення.? Завантажити буклет можна за покликанням.

18:40 30.03.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень