A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Бродівська гімназія імені Івана Труша

Чергова партія окопних свічок поїхала в Бахмут. Цього разу плідно попрацювали гімназисти 1-А, їх батьки та класний кенрівник Ольга Михайлівна Ковальчук

14:32 27.01.2023

Бродівський Цнттум

У грудні 2022 року проведено обласну виставку-конкурс творчих робіт школярів «Різдвяна шопка». Вітаємо наших переможців і призерів у молодшій віковій групі: У номінації паперопластика, орігамі : 2 місце -Крикавську Сніжану, вихованку гуртка початкового технічного моделювання Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Новорічна красуня» (керівник Матвєєва І.М.); -Логвиненко Єлизавету, вихованку гуртка орігамі Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Лісова красуня» (керівник Янковська В.А.); Сувеніри 1 місце -Семеренка Володимира, вихованця гуртка виготовлення сувенірів Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Зимова фієрія» (керівник Дзьоба А.О.); Вироби в стилі народних мистецтв 1 місце -Шамрая Романа, вихованця гуртка виготовлення сувенірів Бродівського ЦНТТУМ, за дідух «Щасливе Різдво» (керівник Худик М.І.); У старшій віковій групі: Паперопластика, орігамі 1 місце -Бляхар Анну-Марію, вихованку гуртка паперопластики Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Миколай уже в дорозі…» (керівник Матвєєва І.М.); М’яка іграшка 2 місце -Загоруйко Тетяну, вихованку гуртка моделювання іграшок-сувенірів Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Новорічний талісман - 2023» (керівник Кобилкіна Н.С.); 3 місце -Дубас Марію, вихованку гуртка виготовлення сувенірів Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Гномик» (керівник Матвєєва І.М.). Бажаємо подальших перемог!

16:50 26.01.2023

Пролісок Пролісок

Розвага "Різдвяний вертеп" у старшій групі "Б", вихователі: Каритяк Л.О., Чорна Л.Б. Музичний керівник: Глущак О.В.

16:30 26.01.2023

До уваги вчителів, батьків, школярів!

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, відзначається День охорони праці. До Дня охорони праці та з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед дітей та юнацтва, сприяння розвитку дитячої творчості й підтримки талановитої молоді ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» розпочато роботу з проведення ХІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2023 Конкурсу та організації надсилання малюнків учасників. До 15 лютого 2023 року дитячі малюнки «Охорона праці очима дітей» надсилаються до Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, на адресу: вул. Міцкевича, 8, м. Львів, 79005. Положення про проведення Конкурсу розміщено за посиланням: http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/

10:11 25.01.2023

Поради вчителям та учням

На ваші прохання !!НМТ 2023.Другий погляд.Поради вчителям та учням. Детальніше про коефіцієнти

10:08 25.01.2023

У Держбюджеті-2023

У Держбюджеті-2023 передбачена додаткова дотація місцевим бюджетам на заклади освіти та охорони здоров'я

10:05 25.01.2023

Роутери для освітніх закладів Золочівщини.

Сьогодні зустрівся із представниками громад Золочівщини, щоб передати їм wi-fi роутери. Насправді, важлива річ, адже диджиталізація та інформатизація будь-якої сфери діяльності завжди потребує інтернет-ресурсів, а особливо в часі воєнного стану, коли доступ до інформації має бути швидкий. Усі роутери встановлять в укриттях садків і шкіл Золочівського району, щоб під час тривог у дітей та учнів був інтернет. Упевнений, що в такий спосіб потреба в доступі до точок доступу інтернету буде поступово зменшуватись. Дякую керівництву Львівської обласної військової адміністрації та Львівського ІТ кластера за цю ініціативу. Зараз це дуже потрібно, аби забезпечити доступом до Інтернету всіх, хто потребує.

10:03 24.01.2023

У відділі освіти та Центрі професійного розвитку педагогічних працівників - нові керівники.

У відділі освіти та Центрі професійного розвитку педагогічних працівників - нові керівники. Від сьогодні начальником відділу освіти Бродівської міської ради є Антоненко Наталія Володимирівна. А Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників очолила Ткачик Олена Василівна. Нових керівників представив освітянам бродівський міський голова Анатолій Белей разом із заступницею Іриною Олехою. Очільник громади висловив сподівання, що в освіті Бродівщини відбудуться позитивні зміни і в кожному закладі освіти пануватиме комфортна атмосфера. Очолити освітню сферу Бродівської громади довірили професіоналу з багаторічним стажем та хорошою репутацією. Наталія Антоненко працює в освіті з 1998 року. Розпочинала із заступника директора з виховної роботи у Заболотцівській школі. З 2006 року працювала в методкабінеті відділу освіти. Далі очолила Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників. Олена Ткачик розпочала професійну діяльність в освіті у 1990 році. З 2005 року працювала у відділі освіти, відповідаючи за дошкілля. У Бродівському центрі професійного розвитку педагогічних працівників проявила свої професійні якості на посаді консультанта. Успіхів у праці на благо розвитку майбутнього нашої держави!

10:02 23.01.2023

Для дітей Гаївського старостинського округу

Замість старого шкільного автобуса, якому було більше 30 років – новий «школярик». Для дітей Гаївського старостинського округу передали новий шкільний автобус, придбаний в рамках проєкту співфінансування з Львівською ОВА. Ключі від «школярика» міський голова Анатолій Белей отримав наприкінці грудня. А сьогодні керівництво громади запросили на урочистий захід. Освячення «школярика» відбулося на подвір’ї Гаї-Дітковецького закладу загальної середньої освіти, куди довозять близько пів сотні учнів та вчителів. Як зазначив директор школи Василь Михайлович Ковальчук, давно мріяли про новий шкільний автобус для дітей. В першу чергу – це питання безпеки здобувачів освіти. Також новий транспорт дозволить організовувати для дітей екскурсії і мандрівки рідним краєм. Як молилися сьогодні під час урочистого освячення «школярика» - хай буде Боже благословення над усіма, хто подорожує цим транспортом!

09:58 23.01.2023

Вхід для адміністратора