A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Шановні батьки дошкільнят!

Увага! Шановні батьки дошкільнят ! Безпекова ситуація не дозволяє відновити роботу ЗДО м. Броди з 14 березня 2022 року у звичному режимі!!! Заклади дошкільної освіти м. Броди з понеділка, 14 березня 2022 року, й надалі функціонуватимуть без прийому дітей!!! Не буде і чергових груп!!!

11:00 13.03.2022

Дистанційне навчання

Відділ освіти Бродівської міської ради інформує учнів та батьків, які були вимушені змінити місце проживання,  про можливості навчання, у разі доступу до інтернету: Всеукраїнська школа онлайн — https://lms.e-school.net.ua; матеріали на платформі дистанційної школи «Оптіма» (безкоштовний доступ) — https://bit.ly/3vVylqs; департамент освіти і науки Львівської ОДА спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» створили Дистанційну школу «Вчитись просто» (ДШ «ВП»). Школа забезпечуватиме викладання усіх предметів (інтегрованих курсів), передбачених типовими освітніми програмами для ЗЗСО. Викладачами ДШ на волонтерських засадах є кращі педагоги області. Школа забезпечена навчальним контентом; виконані учнями завдання перевірятимуться, а результати обліковуватимуться. Рідні та учні ДШ «ВП» отримають (на вимогу) витяг з електронного журналу з оцінками для представлення в заклад освіти за постійним місцем проживання. Для учнів 7-11 класів ДШ розпочинає навчальний процес 14 березня. З 21 березня навчатись у Школі зможуть учні 5-6 класів. Зареєструватись для навчання у Дистанційній школі можна за покликанням:  https://cutt.ly/vAYwLdX Для осіб, які потребуватимуть детальнішого роз’яснення,  працюватиме «Гаряча лінія». Телефон «гарячої лінії» – 096 014 3708,  093 547 3783. Контактна особа Таня Полянчич.  Ми – сильна нація! Навчаємось і перемагаємо!

10:31 11.03.2022

Як виплачувати заробітну плату працівникам закладів освіти під час воєнного стану

З 24 лютого на 30 діб в Україні введений воєнний стан. Ми отримуємо звернення від педагогічних працівників, керівників закладів освіти щодо виплат заробітної плати в цей період.  Хочу ще раз наголосити керівникам закладів освіти: воєнний стан – це не привід не виплачувати заробітну плату працівникам закладів освіти чи намагатися “економити” на людях. Зараз кожен працівник, незалежно від того, наскільки він виконує чи не виконує свої обов’язки за основним місцем роботи, потребує повноцінної заробітної плати, щоб забезпечити базові потреби для виживання – особисті та своїх рідних – купувати їжу, ліки, необхідні для виживання речі. Не забувайте, що частина педагогічних працівників зі своїми сім’ями стали переселенцями чи біженцями. Під час воєнного стану оптимальним рішенням, яке визначено законодавством, є оголошення простою. Простій –  зупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою або іншими обставинами (стаття 34 Кодексу Законів про працю України) *. У цьому випадку ситуація простою відбувається не з вини працівників закладів освіти. Якщо ж освітній процес відбувається в очному або дистанційному форматі, то заробітна плата виплачується у повному обсязі. Нагадую, що частиною першою статті 113 Кодексу законів про працю України * встановлено, що час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу). Тобто під час воєнного стану керівник не може виплачувати працівникові закладу освіти менше ? тарифної ставки. Водночас хочу звернутися до керівників закладів освіти та наголосити: положення статті 113 Кодексу Законів про працю України * встановлює нижню границю оплати простою, АЛЕ НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ЗАБОРОНУ ЗДІЙСНЮВАТИ ОПЛАТУ ПРОСТОЮ ВИЩЕ, НІЖ 2/3 ТАРИФНОЇ СТАВКИ ВСТАНОВЛЕНОГО ПРАЦІВНИКОВІ РОЗРЯДУ (ОКЛАДУ). Зокрема, більший розмір може встановлюватися галузевими нормативними документами та колективними договорами. Законодавство не забороняє керівнику закладу освіти виплачувати працівникові повну середню заробітну плату. Так, наприклад, для працівників закладів освіти у п.п. 8.3.3 Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки України і ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2016 — 2020 роки * (документ завантажується на ваш гаджет)  було передбачено, що оплата простою здійснюється у розмірі середньої заробітної плати, але не менше тарифної ставки (посадового окладу). Тож, шановні керівники закладів освіти, надзвичайно вірю у вашу людяність – не позбавляйте колег частини заробітної плати без їхньої вини. Рішення про те, виплачувати своїм працівникам ? чи повну середню заробітну плату – за вами. Ви маєте законне право не зменшувати заробітну плату своїм колегам на час простою. Будьте людьми, а не бездушними функціями.

12:35 08.03.2022

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень