A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Укриття як “місце сили”

Укриття як “місце сили” і десять розкладів дзвоників: нові “історії незламності” від українських освітян

11:06 24.02.2023

Міжнародний день рідної мови

Пониквянський  заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (відео) 21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом. Любіть красу своєї мови, Звучання слів і запах слів: Це квітка ніжна і чудова З широких батьківських степів. Всі каравани знайдуть воду В краю пустель і злих негод: Як річка, з роду і до роду, Там мова з’єднує народ. (Терень Масенко)

11:00 24.02.2023

У Міжнародний день рідної мови

Радійте мові,діти- Це найбільший скарб у світі. Радійте їй, її плекайте, Любіть, шануйте і вивчайте! Г. Беркита У Міжнародний день рідної мови в Пониковицькому ЗЗСО І-ІІІ ст. був проведений урок-гра "День народження мови".

10:59 24.02.2023

Моя рідна, моя мила, Українська мова!

Моя рідна, моя мила, Українська мова! Найрідніша в світі мова - мова України. Мова - духовний скарб нації, вона єднає нас! (відео) - Корсівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

10:49 24.02.2023

Міжнародний день рідної мови

21 лютого – Міжнародний день рідної мови у Бродівському закладі  дошкільної освіти №9 Ми пишаємося своєю мовою — співучою,мелодійною !Вихователь -Степанюк Л.В., муз.кер.-Трухлінська Н.Б. (відео)

10:43 24.02.2023

ХепіБьоздейПаті

У Бродівському закладі  дошкільної освіти №8, групі "Квіточка" відбулося яскраве, феєричне, крутезне ХепіБьоздейПаті"! Казково - космічну атмосферу створили герої свята. Діти у піднесеному настрої із чудовими подарунками щиро раділи гарно проведеному часу. (відео)

10:39 24.02.2023

Ансамбль «Вишиванка»

Ансамбль «Вишиванка» зразкової хореографічної студії народного танцю Бродівський центр дитячої та юнацької творчості став переможцем у міжнародному фестиваль-марафоні української культури «Мистецька сотня»

10:38 24.02.2023

Кольорова рідна мова

21 лютого, відзначається Міжнародний день рідної мови. Це свято, яке нагадує про право та обов'язок кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні. Це право українці знову виборюють зі зброєю в руках. За українську мову, національну ідентичність та право бути господарями на своїй землі гинуть кращі сини та доньки країни. Учителі та учні Бродівському опорному закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 провели ряд заходів до Дня рідної мови. Виховний захід у 2-А класі " Кольорова рідна мова". Виховний захід на тему «Наша мова калинова» 2-Б клас, 3-А клас "Мова - ДНК нації", 4- Б клас «Її Величність-Мова», 1-В "Мова - душа народу", 3-В клас «Краща мова єднання- це українська!», у 1-Б клас проведено виховну годину «Наша мова солов’їна», 1-А - Міжнародний день рідної мови. "У світі української казки", 3-Б " Мова- то серце народу". Учні 4-А класу читали поезію про рідну мову. Фотофлешмоб "Мово рідна!" у 6-Б класі, вікторина "Кращий знавець рідної мови" у 5-Б класі, "Солов'їне шоу" у 8-А класі, година спілкування "Мова має значення..." у 8-Б класі, урок-вікторина "Знавці рідної мови" у 6-А класі, радіопередача "Її величність - мова" ( учні 10 класу).

12:48 23.02.2023

Вхід для адміністратора