A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Для мене завсігди є і буде найдорожчим рідне слово

17 лютого, в Будинку вчених у Львові відбулась Наукова академія, присвячена 160-річчю від дня народження отця, письменника і педагога Тимотея Бордуляка. Співорганізаторами академії стали департамент освіти та науки ЛОВА, Інститут Івана Франка НАН України, та освітній центр імені отця Юліана Дзеровича. Урочистий захід розпочали інсценізацією оповідання «Обжинки», учні Станіславчицької ЗЗСО І-ІІ ст. імені Тимотея Бордуляка разом із педагогами та директоркою Надією Творковською створили неповторну атмосферу та надали колориту та урочистого настрою заходу. Пишним, пахучим короваєм вітала делегація с.Станіславчик. Урочистості розпочали за благословенням Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігоря Возьняка. «Такі священники як отець Тимотей Бордуляк, які працювали з людьми й для людей, дуже багато зробили для національної свідомості нашого народу. Завдяки таким постатям ми маємо незалежність і таку потужність боронити свою землю, свій народ. Отець Тимотей сіяв благородні зерна в серця людей і вони сходили та дали щедрі плоди», – зазначив у своєму вітальному слові Митрополит і Архиєпископ Львівський Ігор і поблагословив присутніх на заході. Окремим листом до учасників конференції звернувся Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. «Сьогодні я б хотів відзначити священничі якості отця Тимотея, особливо проповідницькі — він вміло використовував свій письменницький хист для проголошення слова Божого. А на першому місці в його служінні завжди була людина, з її викликами й нелегким життям», — зазначив Патріарх. Життєвий шлях Тимотея Бордуляка гідний уваги та шани. Він знав понад 10 мов, перекладав твори відомих письменників з різних куточків світу, був активним учасником «Просвіти», організував початкові школи з українською мовою навчання в селах Носівці та Городище.⠀ Окрім значних здобутків у просвітницькій та перекладацькій діяльності, отець Тимотей зробив великий внесок у літературну спадщину нашої країни. Його твори друкували в журналах, у Львівських, Тернопільських, Чернівецьких часописах, видавали збірки його оповідань. Письменник підтримував контакти з Іваном Франком, Осипом Маковеєм, Дем’яном Гладиловичем, Іваном Белеєм, Михайлом Коцюбинським, Григорієм Величком, Володимиром Лукичем, Василем Стефаником, Андрієм Чайковським, Богданом Лепким, Василем Щуратом, Іванною Блажкевич, Володимиром Радзикевичем, Осипом Назаруком та іншими.

17:13 20.02.2023

Студія ДУМ «Бісероплетіння»

Федунець Ева - Марія 9 років Вироби амігурумі «Зайчик», «Лисиця», «Котик» «Допкончик» Львівська обл Бродівський центр дитячої та юнацької творчості Студія ДУМ «Бісероплетіння» Художньо - естетичний напрям Керівник Берлінець Галина Володимирівна

17:11 20.02.2023

Foreign Languages Week

У період з 13 по 17 лютого у нашій школі проходив тиждень іноземних мов.Вже з першого дня учні зустрічали вчителів привітаннями англійською мовою та пропонували обрати побажання,яке обов'язково здійсниться.А для учнів початкових класів була організована ранкова зустріч англійською мовою.Тиждень був насичений цікавими заходами.Надзвичайно захоплюючим був брейн-ринг англійською мовою серед учнів 10-11 класів,які проявили свою ерудицію та відмінні знання іноземної мови.Для першокласників було проведено конкурс "ABC for fun" .Учні 8-9 класів взяли участь у квесті "Trip to Britain".де за допомогою QR кодів вони виконували завдання англійською мовою. Учні школи мали змогу спробувати себе у вмінні відгадувати загадки та майстерності декламувати вірші відомих англійських та американських поетів.Цікавим та пізнавальним був конкурс на найкращий постер німецькою мовою "Was machst du online?" та перегляд відеоролику"німецька мова устами відомих українців" (відео)

17:10 20.02.2023

Номінація найкраща пара року

Номінація найкраща пара року в Пониквянському  закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів   Учасники Учні 11 класу Яна та Віталік Учні 10 класу Діана та Андрій ( Діана ) Учні 8 класу Дарина та Артем Свято було проведено до дня закоханих Яке відзначають 14 лютого . Отож переможцями в номінації пара року стали учні 11 класу «Яна та Віталій» Також серед учнів школи обирали Містера та Місіс Валентинка .( Це учні які отримали найбільше листівок зі скриньки ) . Отож переможцями стали Учениця 5 класу Глущак Віра . «Місіс Валентинка» Учень 11 класу Деменко Анатолій . «Містер Валентинка» Організатори свята Учні 9 класу та їх класний керівник Островська Галина Омелянівна . Дякуємо учасникам за хвилинку позитивного настрою в цей не легкий для України час .

17:07 20.02.2023

Ансамбль «Вишиванка»

Ансамбль «Вишиванка» зразкової хореографічної студії народного танцю Бродівський центр дитячої та юнацької творчості на базі Пониковицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Керівник: Олена Дутка

17:06 20.02.2023

Солодкий комплімент

Добротерапія: "Солодкий комплімент". 17 лютого- день спонтанного прояву доброти. Мета свята- зробити світ кращим, людей трішки щасливішими та поширити частинку доброти навколо себе. Необов'язково звершувати якісь величезні доброчинні акти, достатньо підбадьорити ближнього,зробити приємний комплімент чи просто посміхнутися. Доброта - якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні.

17:04 20.02.2023

Амурні перегони

14 лютого відзначають День святого Валентина У закладі  Білявецького закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом на честь цього свята відбулися "Амурні перегони" у яких взяли участь учні 5-9 класів.Обрані пари мали змогу позмагатись у різноманітних розважальних та інтелектуалих конкурсах,де проявили свою креативність, спритність та толерантність. А валентинки які учні готували протягом тижня,потрапили до своїх адресатів. Всіх вітаємо з цим прекрасним святом!

16:41 20.02.2023

Вхід для адміністратора