A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

День Єднання 2023

День Єднання у Гаївському ЗЗСО І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області В єдності - наша сила...

12:24 16.02.2023

Цей тиждень розпочався і завершився творчими справами.

Цей тиждень розпочався і завершився творчими справами. Виготовлення Стрітенської свічки перетворилося на справжню магію в Конюшківському ЗЗСО І-ІІ ступенів імені Йосипа Застирця. Працювали з великою вірою,що саме виготовлена власноруч і освячена на Стрітення свічка принесе нам ПЕРЕМОГУ!

15:10 15.02.2023

Стрітенська свічка - символ запаленого у кожному з нас вогника Божої благодаті.

Стрітенська свічка - символ запаленого у кожному з нас вогника Божої благодаті. Освячену свічку зберігатимемо, як символ миру і спокою в наших домівках. Учасники освітнього процесу Голосковицького ЗЗСО І-І ст. дізналися про історію виникнення Стрітенської свічки, її християнську символіку, про силу стрітенського вогню та вірування з ним пов'язані. Дякуємо працівникам Національного природничого парку «Північне Поділля» за цікаву зустріч і чудовий майстер -клас!

15:08 15.02.2023

Хлопчики й дівчатка у захваті - вони побували на психологічному тренінгу

Психологиня Простір дружній до дитини "КолоДітей" БФ «Карітас-Броди» Вікторія Дзьоба організувала й провела для учнів 7 та 11-х класів Лешнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів два групові психологічні тренінги. Що було цікавим для учнів Нове знайомство з креативною психологинею і цікаві завдання. Що було важливим для тренерки Вікторії Об'єднати учнівський колектив. Створити нові неформальні зв'язки. Розвинути емпатію. Навчити хлопців і дівчат розуміти бажання і потреби, зв'язок між ними та способи їх реалізації. Це якщо серйозно. А взагалі... Для школярів із внутрішньо переміщених і місцевих родин психологічний тренінг став справжнім святом. Новим і цікавим.  

15:06 15.02.2023

Учнівське самоврядування

У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. 14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.Учнівське самоврядування Бродівського ОЗЗСО І - ІІІст4.зробили невеличкі подарунки і приємні сюрпризи кожному вчителеві. Також рано-ранесенько почала працювати святкова пошта, «Скринька кохання» яка була переповнена валентинками. . Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам, усім всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя! (відео)

14:57 15.02.2023

Zoom розширює можливості

Zoom розширює можливості для педагогів: безплатний доступ для тисячі учасників водночас

09:24 14.02.2023

Учителі й школярі можуть

Учителі й школярі можуть безплатно протестувати свій рівень володіння англійською і почати навчатися на платформі Національної екосистеми англійської мови. У майбутньому платформу планують використати, аби забезпечити всім учителям — незалежно від предмета — доступ до оволодіння мовою міжнародного спілкування

09:20 14.02.2023

Міністерство освіти і науки України повідомляє

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що набув чинності наказ bit.ly/3xggpqj Міністерства освіти і науки України від 11 січня 2023 року № 19 «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 26 січня 2023 року за № 167/39223. Наказ підготовлено з метою збереження життя і здоров’я учнів в умовах воєнного стану. Докладніше: bit.ly/3xf11dI

09:19 14.02.2023

У Бродівський ОЗЗСО I-III ст. N3

Найсмачніша страва приготована власноруч та з любов'ю Саме в цьому переконались учні 1-А класу, коли спробували себе в ролі маленьких піцейол. Тематичний день, присвячений улюбленій страві дітей, пройшов цікаво та весело

12:39 13.02.2023

У Бродівський ОЗЗСО I-III ст. N3

Вчительська майстерня: робота в інклюзивному класі Робота з дітьми із особливими освітніми потребами вимагає від вчителя постійного вдосконалення в царині педагогіки, психології та міжособистісних стосунків. Напрацьованим досвідом з колегами ділилась асистент вчителя Уляна Кухарук : щоденними практиками, формою анкет та іграми, порадами для батьків та учнів.

12:37 13.02.2023

Вхід для адміністратора