A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Пролісок Пролісок

У нашому садочку відбувся тиждень безпеки. За допомогою дидактичних ігор, бесід, спостережень, руханок, вихователі донесли дітям інформацію про безпеку в домі, в бомбосховищі, на вулиці, на дорозі. Вихователі: Сидорова М.Н., Семчук О.С., Мовчан І.В.,Степанюк Л.В., музичний керівник: Трухлінська Н.Б

10:10 03.02.2023

Тиждень безпеки

Тиждень безпеки дитини в Бродівському ЗДО N9 «Пролісок»

10:04 03.02.2023

Чудовим заходом розпочалося відзначення 160-річниці

Чудовим заходом розпочалося відзначення 160-річниці від дня народження педагога, письменника, просвітянина, священника Тимотея Бордуляка у Станіславчицький ЗЗСО І-ІІ ст. імені Тимотея Бордуляка. Зворушлива програма педагогічно-учнівського колективу із вшанування Ювілею великого земляка зачепила за душу усіх присутніх. Біографічна інформація педагогів та художні номери учнів створили теплу атмосферу свята. Захід привітали гості: староста Станіславчицький старостинський округ Бродівської громади @Ясінський Володимир, відомий діяч освіти і дослідник спадщини о.Бордуляка - Микола Сторожук, заступниця директора Інститут Івана Франка НАН України, докторка філологічних наук - Алла Швець та від Департамент освіти і науки Львівської ОДА Ореслава Хомик. Несподіванкою для директорки школи Надія Творковська було вручення їй грамоти ДОН ЛОДА за підписом директора Олег Паска. Дякуємо усьому колективу школи зі гідне вшанування велета духа та вивчення і популяризацію малої історії краю, з якої складається велика історія рідної України. Провідали с.Бордуляки, звідки походить рід о.Тимотея та поклали квіти до меморіальної таблиці на фасаді церкви Святого Йосафата.

09:48 03.02.2023

Нещодавно передали Бродівський ОЗЗСО I-III ст. N3

Благодійний фонд «Допомога без меж.Броди» (керівник Андрій Гром’як) разом з друзями та парнерами з Німеччини - Osteuropahilfe Starnberg, Bad Tölz-Wolfratshausen und München e.V. , а також іншими небайдужими людьми, продовжує допомагати українцям. Нещодавно передали Бродівський ОЗЗСО I-III ст. N3 генератор. Дякуємо за це усім, хто долучився. Також декілька генераторів (крім ще й інших речей) передали хлопцям у гарячі точки. Про це напишемо детальніше у звіті про поїздку вже незабаром. Протягом тижня кожного дня приходять люди, які потребують допомоги. Якщо є така можливість, то видаємо те, що потрібно. Першочергово реагуємо на запити військових - теплий одяг, взуття, спальники, засоби гігієни, декі продукти. Звісно, часто за допомогою звертаються люди, які втратили домівки і починають життя спочатку. У них інші потреби. Дуже багато необхідного передаємо для потреб нашої Бродівської лікарні. Про це можна прочитати у Бродівська Лікарня. Дякуємо добрим людям, які живуть перемогою України та людяністю

09:49 02.02.2023

Садочок Казка

Гастро-дива практикуються не лише на кухні "Мастер Шефу", але й у нашому садочку. Уміла господиня Рапута Н.І., разом зі своїми маленькими сушефами, взялися творити справжні частування. Дивовижних страв було дійсно багато. Малюки, як вправні професіонали, одягнули фартухи, вивчили девайси та взялися до роботи. І зерна перебрали, і кашу зварили, із різними смаками вареники зліпили, піцу за схемою зробили. Ще й із кольоровою піною дива творили. А як ж без аромотерапії? І гостей, і малюків заполонив аромат чудових ідей та післясмак отриманого досвіду. Саме такі перетворення спостерігали у групі "Калинка"вихователі на методоб'єднанні у Бродівському ЗДО№8.

10:48 01.02.2023

Талановита молодь

Талановита молодь Бродівщини вкотре довела, що наші діти найкращі та надзвичайно обдаровані. 26-27 січня у Бродівській Малій академії наук учнівської молоді стартував І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідниицьких робіт де юні науковці презентували свої науково-дослідницькі проєкти з різних напрямів. Багато слухачів отримали призові місця та рекомендовані до участі в ІІ етапі Всеукраїнського Конкурсу. Щиро дякуємо нашим учасникам за оригінальність та працьовитість, науковим наставникам за допомогу та мотивацію, батькам за розуміння та підтримку, а членам журі за роботу та об'єктивність.

10:46 01.02.2023

Рясніє українська земля юними талантами

І особливо тішить те, що наші діти не байдужі до Слова. Вони пишуть вірші на уроках, на позашкільних заняттях та у вільний час - тоді, коли прийде Муза. Цьогоріч четверо слухачів секції "Літературна творчість" Бродівської Малої академії наук учнівської молоді стали переможцями І етапу конкурсу юних літераторів Львівщини "Весняний легіт" та будуть представляти Бродівщину на ІІ етапі Конкурсу! Це Самусенко Анастасія, Калинюк Юлія, Лош Юстина і Ковальчук Катерина. Побажаймо їм перемоги у Львові!

10:43 01.02.2023

Вхід для адміністратора