Досить було однієї людини,щоб урятувати цілу націю
Досить було однієї людини,щоб урятувати цілу націю. Остап Вишня *Так,це людина, яка варта уваги та поваги. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко.Не одне покоління українців формувало світогляд та громадянську позицію на його творах. Щороку на початку березня в школі Берлинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувається низка заходів,яку традиційно називають Шевченківським тижнем. Це можливість щоразу по-новому осмислити його твори,краще осягнути минуле,зрозуміти сучасне та себе в ньому. Протягом тижня учні відкривали для себе справжнього Шевченка: _ оглянули виставку "Шевченко від А до Я"; _взяли участь у фотоквесті,за що отримали пам'ятні медалі; _ створювали колаж "Шевченко- мій мотиватор"; _писали есе "Знайди в собі Шевченка" , - учні 7 класу взяли участь у поетичному онлайн-флешмобі "Твій голос пророчий звучить крізь роки"; _учні 9 класу позмагалися у інтелектуально-пізнавальній грі "Що? Де? Коли?" "За свою творчість я навіть отримував на горіхи. Та хіба я зупинився?Знаєш,ти б ніколи не почув ім'я Тараса Шевченка,якби я тоді відступив". Це чудовий приклад для сучасної молоді.11:13 16.03.2023