A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ - КОРИСНИЙ ІНТЕРНЕТ!

Інтернет може бути прекрасним і корисним засобом для навчання, відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і реальний світ, він теж може бути небезпечним Саме тому з учнями 5-6класів у Білявецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом були проведені інформаційні хвилинки на тему «Безпечний інтернет», «Інтернет очима дітей», обговорювали ситуації,переглядали інформаційне відео та виконували завдання,пояснюючи кожне правило безпеки в інтернеті Разом до найкращого інтернету!

16:38 20.02.2023

Змагання з легкоатлетичного триборства

Добрий день, ми з Бродівської ДЮСШ... Сьогодні, попри повітряну тривогу, змагання з легкоатлетичного триборства успішно відбулися. В цих змаганнях приймали участь не тільки учні відділення легкої атлетики але й футболу, волейболу та відділення шахів. Змагання проводилися трьома віковими групами. Переможці: серед дівчат вікової групи 2012 р.н.і мол. ІІІ м. Тулайдан Вікторія ІІ м. Стиранка Вікторія І м. Приймак Дарія серед юнаків вікової групи 2012 р. н. і мол. ІІІ м. Лісничий Олексій ІІ м. Кривошия Василь І м. Сопець Костянтин серед дівчат вікової групи 2010-2011 р.н. ІІІ м. Степура Юлія ІІ м. Тулайдан Тетяна І м. Долинюк Вікторія серед юнаків вікової групи 2010-2011 р.н. ІІІ м. Сопець Назар ІІ м. Андросюк Олег І м. Швайка Роман серед дівчат вікової групи 2008- 2009 р.н. ІІІ м. Молінська Тетяна ІІ м. Політанська Христина І м. Руцька Софія серед юнаків вікової групи 2008-2009 р. н. ІІІ м. Лібич Юрій ІІ м. Чорній Дмитро І м. Левус Олексій Дякуємо всім учасникам змагань: вихованцям спортивної школи та тренерам - викладачам ( Демчуку Мирославу Федоровичу, Романюку Володимиру Ярославовичу, Лисаку Володимиру Михайловичу, Бербенюку Віктору Михайловичу, Медведик Галині Зіновіївні, Рушенцю Івану Тарасовичу ). Адміністрація спортивної школи висловлює щиру подяку за надану благодійну спонсорську допомогу пекарні "Ваш лаваш" за смачну, ароматну піцу. Ця підтримка- свідчення небайдужого ставлення до спортивного життя Бродівської ДЮСШ. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, є люди, які завжди готові прийти на допомогу і роблять це від щирого серця. Бажаємо успіху у Вашій праці. Здоров'я Вам і Вашим родинам. Все буде Україна! Слава Україні! Героям слава!

16:35 20.02.2023

Спортивна розвага

Спортивна розвага в Бродівському закладі  дошкільної освіти №9 ст.гр. «В» « Тато, мама, я - спортивна сім‘я». Вихователь: Сидорова М.Н., асистент вихователя: Бобко О. В., муз.кер.:Трухлінська Н.Б.

16:33 20.02.2023

Незважаючи на усі виклики сьогодення

Незважаючи на усі виклики сьогодення ми, позашкільники, не падаємо духом і продовжуємо працювати… 18 лютого 2023 р. у Львові на базі Кз ЛОР «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді» відбулись відкриті обласні змагання з автомодельного спорту (трасові моделі, 1 етап) – очно. Гуртківці Бродівського  центру науково - технічної творчості учнівської молоді теж взяли участь у змагання. Вітаємо наших призерів в особистій першості: Крикавського Ігора – 2 місце; Крикавську Сніжану – 3 місце. Бажаємо подальших перемог і наснаги гуртківцям і їх керівнику гуртків Автомодельного спорту Крикавському Олегу Ігоровичу!!!

16:30 20.02.2023

День Єднання у Бродівському закладі дошкільної освіти №9

День Єднання Нехай ніхто не половинить, Твоїх земель не розтина, Бо ти єдина, Україно, Бо ти на всіх у нас одна. Одна від Заходу й до Сходу Володарка земель і вод - Ніхто не ділить хай народу, Бо не поділиться народ.

12:24 17.02.2023

День Єднання в Голосковицькому ЗЗСО I-II ст.

16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності. Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

12:08 17.02.2023

З Днем єднання України!

Вітання з Днем єднання України!  від Пониковицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (відео)

12:00 17.02.2023

Вхід для адміністратора