Тиждень безпеки у Пониковицькому ЗДО
11:26 20.03.2023
11:26 20.03.2023
Музично-ритмічні вправи, імпровізація з допомогою оплесків та кубиків
Купуючи своїй дитині танцювальну форму, батьки можливо і розуміють, що попереду буде багато зусиль та праці, але десь в глибині душі, вони чекають, що вже от завтра їхня "зірочка" засяє зі сцени Тому сьогоднішні відкриті заняття діти присвятили найріднішим своїм дорослим. Доповнивши своє звичне заняття елементами костюмів та реквізитом - змогли передати батькам те саме відчуття від концертного виступу. До першого дебюту вже близько! Дякуємо воїнам ЗСУ, які бережуть небо над нами. Сьогодні вони вберегли нас від тривог. Тема уроку: "Музично-ритмічні вправи, імпровізація з допомогою оплесків та кубиків" Брали участь вихованці початкового рівня другого року навчання Зразкової хореографічної студії народного танцю Бродівського ЦДЮТ хореограф Щудло І.І.11:23 20.03.2023
Пройшли тренінг із сучасних підходів до проведення уроків фізичної культури
Вчителі фізичної культури Бродівської ТГ та студенти Бродівського фахового коледжу ім. Маркіяна Шашкевича пройшли тренінг із сучасних підходів до проведення уроків фізичної культури. Базові знання надали з гандболу , доджболу, та рухливих ігор) Також провели презентацію проєкту #ігри_народів_світу) дякуємо Валерій Остапчук за ігри) Бажаємо успіхів у впровадженні цих модулів у навчальну програму ваших навчальних закладів Програму навчання створено спільно з Львівським обласним відділенням (філія) Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України - КФВС МОН України Відділення НОК України у Львівській області Департамент розвитку Львівської міської ради Департамент освіти і науки Львівської ОДА Управління освіти Львова Федерація гандболу України/Ukrainian handball federation Андрій Закалюк Леся Приставська Viktor Batiala Andrew Khimiak Vova Ostapchuk11:20 20.03.2023
11:17 20.03.2023
16:02 17.03.2023
14:23 17.03.2023
У Дніпрі відкрили реєстрацію на безплатну
У Дніпрі відкрили реєстрацію на безплатну платформу для підготовки до НМТ14:23 17.03.2023
Свято присвячене творчості Т. Г. Шевченка
Свято присвячене творчості Т. Г. Шевченка у Лешнівському закладі дошкільної освіти Шевченко- це наша душа, наша мудрість і наша сила. Любов і шана вічна - Кобзареві Завжди він в серці нашому живе. Його слова, як зорі променеві,- Дороговказ нам у життя нове. (відео)14:19 17.03.2023
Спорт- здоров'я, спорт-це сила, що дають всім дітям крила
"Спорт- здоров'я, спорт-це сила, що дають всім дітям крила " В молодшій групі Бродівського закладу дошкільної освіти №9 "В" відбулася весела і жвава спортивна розвага . Чудовий настрій і казкову атмосферу створили маленькі спортсмени, разом з дорослими, вихователі: Осінчук Л.М., Чорна Л.Б., муз.кер.: Глущак О.В. (відео)14:14 17.03.2023
Наша рідна українська мова – це основа нашої безмежно багатої культури
Наша рідна українська мова – це основа нашої безмежно багатої культури. Це наш дух, наша душа, наша пісня…(О.Гончар) Шанувати, плекати багатство української землі – рідну мову, солов’їну і святу – вчаться дошкільнята Бродівського закладу дошкільної освіти №8, групи №6 «Полуничка» на Святі рідної мови, насиченої фольклором та переспіваної українським народом. Тож не втратьмо глибинне коріння нації, борімося за рідну мову, як наші українські воїни борються за кожен клаптик української землі. Слава нації! Слава Україні!14:10 17.03.2023