A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Участь у мовному квесті

Також взяли участь у мовному квесті учні Бродівський центр дитячої та юнацької творчості з гуртків "Витинанка" (вч. Леся Тетерук та "Англійська мова" (вч. Ivanna Lavrenova ) Дякую Анна Прокопович за допомогу в організації відео-вікторини Дякую дітям за їх природню допитливість та спрагу до нових знань. Зростайте вільними та щасливими українцями (відео)

14:12 22.02.2023

Розмальовки для дітей

Розмальовки для дітей на патріотичну тематику від “Смарт освіти”: друкуйте та користуйтеся

14:08 22.02.2023

У Бродівській громаді створюють програму розвитку освітньої галузі 2023-2027.

Сьогодні відбулася чергова робоча зустріч освітян, фінансистів і засновників. Проконсультувати бродівчан прибув експерт Міністерства освіти і науки України з питань фінансування Сергій Пазюк. Заступник директора з науково-педагогічної роботи Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти презентував попередньо підготовлений «Реальний стан шкільної мережі». Далі директорам навчальних закладів, представникам Фінансового управління Бродівської міської ради та керівництву громади розповіли про особливості визначення проблемних моментів. Отож, уже в травні маємо показати напрацьований документ, де буде сформовано бажаний результат щодо розвитку освіти та покрокова реалізація запланованого. Кожен навчальний заклад описує реальну ситуацію, оцінює матеріальну базу, проводить опитування, усе проговорюється в колективі та з експертами. Сьогодні звернули увагу на такі важливі моменти як демографічні процеси, профільне навчання, укомплектування класів, індивідуальне навчання, гурткова робота та інші питання. Адже головне завдання, щоб діти хотіли ходити до школи, навчання було максимально ефективним, а заклади освіти – сучасними.

13:52 21.02.2023

Засвітили свічі пам'яті

Засвітили свічі пам'яті та помолилися за душі загиблих за Україну Героїв Небесної Сотні у сквері Героїв Майдану. Міський голова Анатолій Белей разом із заступниками Іриною Олехою та Оксаною Прокопець, представаниками відділів міської ради вшанували пам'ять майданівців, які загинули у найкривавіші дні Революції Гідності та всіх загиблих за волю України.

10:47 21.02.2023

Всеукраїнський конкурс

Всеукраїнський конкурс на найкращу вправу з інтеграції медіаграмотності у зміст навчальних предметів

10:36 21.02.2023

Вхід для адміністратора