A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Бродівський заклад дошкільної освіти №9

Сніг вкриває всі шляхи, Йому раді дітлахи, Чується веселий сміх, Ой, який пухнастий сніг! Діти ст.гр. «А»разом з вихователем Степанюк Л.В. та діти ст.гр. «Б» разом з студенткою- практиканткою Левчук В.група Д-41,Бродівський фаховий педагогічний коледж імені Маркіяна Шашкевича пофантазували різнокольоровими фарбами на снігу

12:36 13.02.2023

Від Бродівської Малої академії наук учнівської молоді

Сьогодні відбувся щорічний обласний конкурс авторської поезії і прози" Весняний легіт". І знову успіх! Від Бродівської Малої академії наук учнівської молоді було делеговано четверо учнів-переможців І етапу конкурсу. Ми бажали їм перемоги - і побажання здійснились… Отож, вітаємо Кайдан Лесю Григорівну, керівника секції «Літературна творчість» та Переможців ІІ етапу Конкурсу: Самусенко Анастасію, ученицю 7 класу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2 - 1 МІСЦЕ; Ковальчук Катерину, ученицю 10 класу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2 - 1 МІСЦЕ; Калинюк Юлію, ученицю 9 класу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2 - 2 МІСЦЕ; Лош Юстину, ученицю 8 класу Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2 - 3 МІСЦЕ. Їх творчість оцінювали відомі поети і суперники були сильні... Але наші діти виявилися надзвичайно творчими та гідними цієї Перемоги. Вони причастилися Словом. Бажаємо нових творчих злетів!

12:30 13.02.2023

Бродівська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 з вивченням англійської мови

Віримо в Україну ! Розмовляємо українською , творимо українською , перемагаємо українською !!! Пишаюся своїми учнями! Даріє та Давиде , ви найкращі !!! Це , мабуть , і є вчительське щастя , коли твої учні є переможцями ! Дарія Король посіла І місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнів та студентської молоді імені Тараса Шевченка , стала учасницею фінального Всеукраїнського етапу ( Київ ) . Віримо в перемогу ! Давид Глухота посів ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови та літератури ( Львів ) .

12:24 13.02.2023

Бродівський заклад дошкільної освіти №9

За птахами ми не тільки спостерігаємо, ми їх любимо, про них дбаємо... Студенти-практиканти Бродівського фахового педагогічного коледжу імені Маркіяна Шашкевича завітали в наш садочок з власноруч виготовленими годівничками для птахів. Творити добро - просто і приємно! А птахи, наші пернаті друзі, окраса нашої землі обов'язково віддячать нам веселим, дзвінким співом... І буде ВЕСНА... І буде ПЕРЕМОГА! І, ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

12:19 13.02.2023

Бродівський ОЗЗСО I-III ст. №3

Увага! Звучить "Голос школи"! Такими словами сьогодні розпочалася перша передача на шкільному радіо. Вона була присвячена Міжнародному дню радіо. Нові звуки в школі зацікавили та подивували учнів.Тож відсьогодні - разом на радіохвилі школи! Р.S. Дякуємо цьогорічним випускникам за придбання техніки для роботи радіо.

12:17 13.02.2023

НМТ

НМТ та вступна кампанія 2023: все, що мають знати абітурієнти

09:41 10.02.2023

Основні етапи

У територіальних громадах постійно відбувається оптимізація мережі закладів освіти, ухвалюються необхідні управлінські рішення. Зокрема, потрібно реагувати на поповнення учнівських колективів дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб. З огляду на нові реалії та виклики постає необхідність удосконалювати, адаптовувати внутрішню систему забезпечення якості освіти. Педагогічним колективам стане в пригоді порадник «Абетка для директора», що визначає чотири основних етапи розбудови внутрішньої системи:  проєктування  самооцінювання  звітування  планування. В «Абетці для директора» покроково описано кожен етап https://bit.ly/3I7FtG9

09:39 10.02.2023

Переможців всеукраїнських, обласних і районних конкурсів та олімпіад нагородили у Бродівській міській раді.

Очільник громади Анатолій Белей вручив подяки та подарункові сертифікати 37 учням Бродівської громади, які у 2022 році здобули призові місця в олімпіадах з навчальних предметів та конкурсах різних рівнів. Отож, які досягнення учнів у 2022 році: наша громада має переможця Міжнародної олімпіади геніїв України (наступний етап конкурсу буде в США). "Золоту медаль України" отримала Катерина Ковальчук; маємо перше місце в області з німецької мови та у мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка (Катерина Кобилянська, Дарія Король); також у конкурсах обласного рівня сім учнів бродівських шкіл здобули треті призові місця; високі результати в районних турах олімпіад з різних предметів. Маємо 28 перших місць. До слова, багато також других і третіх місць в районних олімпіадах. Це теж дуже високі результати, що показали дві сотні учнів Бродівської громади. Міський голова Анатолій Белей привітав школярів з вагомими досягненнями у навчанні та подякував за гідне представлення Бродівської громади. "Для мене честь бути сьогодні серед кращих учнів не лише нашої громади, а й району, області і тих, що проявили себе на всеукраїнському рівні. Ви на правильному шляху! Продовжуйте старанно вчитися і неодмінно будете успішними в житті. Дякую вашим батькам і вчителям за вклад у майбутнє України", - Анатолій Белей. Після нагородження мер Бродів поспілкувався з кращими учнями у неформальній обстановці та поцікавився думкою дітей щодо розвитку міста і громади. Пишаємося нашими дітьми!

09:36 10.02.2023

Білявецький ЗЗСО І-ІІ ст.

А сьогодні у нас "Патріотичний четвер" Патріотизм як стиль життя. Речі із національною символікою від вишиванки до одягу із жовто-блакитними кольрами, зараз є одними з головних трендів української моди.Якщо ви одягнені в національні кольори або вишивку,вас пізнають у будь-якій країні світу,адже це генетичний код нашої нації... Далі буде....

09:35 10.02.2023

Комарівський ЗЗСО

лютого року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Це буде вже 20 День безпечного Інтернету. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. Для 7 – 9 класів була проведена інформаційна бесіда «День безпечного інтернету». Наголошувалося на позитивному та негативому використанні інформаційних технологій. Учні охоче обговорювали віртуальні загрози, які можуть завдати шкоди в реальному житті.Розв'язували цікаві вправи та обмінювалися думками.

09:33 10.02.2023

Вхід для адміністратора