A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Майстер спорту України

Шахісту з Бродів офіційно присвоєно звання "Майстер спорту України". Почесне спортивне звання присуджено 20-річному бродівчанину Володимиру Медведику. Вихованець Бродівської дитячо-юнацької спортивної школи йшов до цього 15 років. Із п'яти років Володимир Медведик почав займатися шахами. Любов до інтелектуального спорту прививав перший тренер Богдан Мисак та батьки. До слова, норматив майстра спорту в шахах - це надзвичайно високий рівень. На Львівщині за останні п‘ять років лише двом шахістам присвоїли це високе звання. Сьогодні Володимир Медведик - студент Львівського державного університету фізичної культури. Також представляє Львівську школу шахів КЗ "ДЮСШ "Дебют". Паралельно навчає грати в шахи дошкільнят та учнів-початківців. Гордимося талановитими бродівчанами! Нехай щастить на усіх фронтах!

14:02 07.03.2023

МАЛЕНЬКИМИ КРОКАМИ ДО ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ !!!!

Бродівські волонтери Допомога Армії Броди повезли автомобілі, теплі речі, медикаменти, провіант та багато інших, вкрай необхідних, речей нашим захисникам на передові лінії оборони. До збору волонтерського каравану, як завжди, долучилася і ОСВІТЯНСЬКА РОДИНА. Бійцям передали термобілизну, шкарпетки, теплі речі, ліки та багааато домашньої смакоти. Долучаються також небайдужі бродівчани. Дякуємо Тетяна Грубіш за м'ясні консерви!!! Тепло домашнього вогнища та смак домашніх страв для наших героїчних воїнів готували працівники, батьки та учні ГАЇ ДІТКОВЕЦЬКОГО ЗЗСО І-ІІ СТУПЕНІВ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ, ДИРЕКТОР : Василь Ковальчук та СТАНІСЛАВЧИЦЬКОГО ЗЗСО І-ІІ СТУПЕНІВ З ДОШКІЛЬНИМ ПІДРОЗДІЛОМ , ДИРЕКТОР: Надія Творковська . Домашній хліб, сухарики, булочки, пиріжки, вареники, венігрет, салат олів'є, голубці, котлети та ще багато різноманітних смаколиків вже на передовій!!! Щира дяка та низький уклін усім хто долучився! Особлива подяка нашим працьовитим, патріотичним учням: - учням Гаї Дітковецького ЗЗСО за випічку кондитерських виробів. - учням Станіславчицький Ззсо за маскувальні сітки та окопні свічки. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!! ПЕРЕМОЖНОЇ НАМ ВЕСНИ !!!!

13:56 07.03.2023

Освітян запрошують

Освітян запрошують на безплатний вебінар із розвитку критичного мислення

12:42 06.03.2023

Dear Ukraine

“Dear Ukraine”: американська платформа запрошує українських учнів та вчителів долучитися до створення “глобальної поеми про Україну”  

12:35 06.03.2023

Проходив баскетбольний турнір

Упродовж 1-3 березня у Бродівській спеціалізованій  школі І-ІІІ ступенів №2 з вивченням англійської мови проходив баскетбольний турнір, присвячений пам’яті Степана Гунька, між учнями 9-11 класів. 1 місце – 10-В клас 2 місце – 9-Б клас 3 місце – 11-А клас Дякуємо всім командам за участь. Вітаємо переможців!

12:29 06.03.2023

Всесвітній день письменника

3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника-професійне свято літераторів. У шкільній бібліотеці Бродівського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів№4 відбувся захід до Всесвітнього дня письменників. Книжкова виставка "Україні є ким пишатися! " не залишила без уваги читачів.

12:27 06.03.2023

Книга- вікно у світ знань

Книга- вікно у світ знань. Яксравий книжковий світ здатен не тільки навчати, а й дивувати, надихати на нові пригоди, здійснення мрії. З метою підвищення інтересу до читання, формування духовного світу дітей учні Берлинського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, 1-го класу здійснили екскурсію до сільської бібліотеки. Вражень у маленьких читайликів після відвідин бібліотеки було дуже багато. Завдяки бібліотекарю сільської бібліотеки Дідик Галині Володимирівні першокласники чудово провели час. В дружній атмосфері маленькі гості пригадали правила користування книгою, прочитали казочку,показали себе справжніми любителями читання, а також поласували смачними цукерками.

12:21 06.03.2023

Вхід для адміністратора