A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Новини відділу освіти Бродівської міської ради

Бродівський ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. №4 та Бродівський СЗ ЗСО І-ІІІ ст. №2

Міський голова Анатолій Белей та заступник Олександр Єлиневський разом з директором КП "Бродитеплоенерго" Олегом Риплянським побували на котельнях, які подають тепло на об'єкти у мікрорайонах Старі Броди та Великі Фільварки. Наприкінці минулого тижня два генератори для забезпечення потреб цих котелень прибули у громаду, а сьогодні вони вже встановлені та працюють на об'єктах. Нагадаємо, що Бродівська міська рада спрямовувала фінансовий ресурс на закупівлю генераторів для забезпечення роботи об'єктів критичної інфраструктури у час знеструмлень. Бродівський ОЗ ЗСО І-ІІІ ст. №4 та Бродівський СЗ ЗСО І-ІІІ ст. №2 тривалий час залишалися без опалення через вимкнення електроенергії на котельнях. А тепер завдяки придбаним генераторам, котельні зможуть безпечно працювати у час знеструмлення та підтримувати належний температурний режим у приміщеннях навчальних закладів.

14:49 30.01.2023

Бродівський ОЗЗСО І-ІІІст.4

Відбулася п'ята онлайн-зустріч до Дня Соборності з нашими партнерами, школярами Нещеретівської гімназії, які зараз вчаться в Білокуракінській гімназіїї( онлайн) та багатьох доля розкидала по усій Європі. Учні обмінялися вітанями, відеороликами, які самі створили.У кожному звучала віра у перемогу , єдність народу. У кінці зустрічі спільно заспівали Гімн України.

14:47 30.01.2023

Вивчаємо свій край! Рекламуємо свій край!

Пропонуємо свій край! Залучаємо до цієї справи МОЛОДЬ! Саме ця мета була орієнтиром для учениці Бродівської гімназії ім. І.Труша Ярини Чиж і наукового керівника проєкту "Історико архітектурна спадщина міст Золочава і Бродів. Порівняльний аналіз" Малої академії наук Андрія КОРЧАКА. 4 години живого спілкування, з десяток "намотаних" кілометрів вуличками давнього галицького міста, краєвиди, архітектура, порівняльний аналіз з рідним місом Броди. Цк те, що потрібно сучасній українській молоді для усвідомлення своєї ролі в час утвердженння української держави, самоідентичності, здобуття повної незалежності.

14:39 30.01.2023

Бродівський ЦНТТУМ

Попри виклики, які є сьогодні в нашій державі, ми продовжуємо знайомити молодь нашої громади з позашкіллям. Так, 27.01.2023 року, до нас завітали діти та дорослі Бродівського районного добровільного товариства захисту дітей з інвалідністю «Надія». Це було наше перше зайомство. Хлопці, і дівчата виговили модель автомобіля з елементами технічної творчості. Працювали на повну: вирізали, з’єднували, клеїли і отримали чудові результати та безліч позитиву. Щира подяка, кожному, хто долучився до проведення цього заходу, відволікти діток та дорослих від щоденних турбот і переживань (цей день пройшов без повітряної тривоги та з електроенергією).

14:37 30.01.2023

Бродівська гімназія імені Івана Труша

Чергова партія окопних свічок поїхала в Бахмут. Цього разу плідно попрацювали гімназисти 1-А, їх батьки та класний кенрівник Ольга Михайлівна Ковальчук

14:32 27.01.2023

Бродівський Цнттум

У грудні 2022 року проведено обласну виставку-конкурс творчих робіт школярів «Різдвяна шопка». Вітаємо наших переможців і призерів у молодшій віковій групі: У номінації паперопластика, орігамі : 2 місце -Крикавську Сніжану, вихованку гуртка початкового технічного моделювання Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Новорічна красуня» (керівник Матвєєва І.М.); -Логвиненко Єлизавету, вихованку гуртка орігамі Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Лісова красуня» (керівник Янковська В.А.); Сувеніри 1 місце -Семеренка Володимира, вихованця гуртка виготовлення сувенірів Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Зимова фієрія» (керівник Дзьоба А.О.); Вироби в стилі народних мистецтв 1 місце -Шамрая Романа, вихованця гуртка виготовлення сувенірів Бродівського ЦНТТУМ, за дідух «Щасливе Різдво» (керівник Худик М.І.); У старшій віковій групі: Паперопластика, орігамі 1 місце -Бляхар Анну-Марію, вихованку гуртка паперопластики Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Миколай уже в дорозі…» (керівник Матвєєва І.М.); М’яка іграшка 2 місце -Загоруйко Тетяну, вихованку гуртка моделювання іграшок-сувенірів Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Новорічний талісман - 2023» (керівник Кобилкіна Н.С.); 3 місце -Дубас Марію, вихованку гуртка виготовлення сувенірів Бродівського ЦНТТУМ, за виріб «Гномик» (керівник Матвєєва І.М.). Бажаємо подальших перемог!

16:50 26.01.2023

Пролісок Пролісок

Розвага "Різдвяний вертеп" у старшій групі "Б", вихователі: Каритяк Л.О., Чорна Л.Б. Музичний керівник: Глущак О.В.

16:30 26.01.2023

До уваги вчителів, батьків, школярів!

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, відзначається День охорони праці. До Дня охорони праці та з метою привернення уваги суспільства до існуючих проблем у сфері охорони праці та виховання високої культури безпеки праці серед дітей та юнацтва, сприяння розвитку дитячої творчості й підтримки талановитої молоді ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» розпочато роботу з проведення ХІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2023 Конкурсу та організації надсилання малюнків учасників. До 15 лютого 2023 року дитячі малюнки «Охорона праці очима дітей» надсилаються до Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці, на адресу: вул. Міцкевича, 8, м. Львів, 79005. Положення про проведення Конкурсу розміщено за посиланням: http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/

10:11 25.01.2023

Поради вчителям та учням

На ваші прохання !!НМТ 2023.Другий погляд.Поради вчителям та учням. Детальніше про коефіцієнти

10:08 25.01.2023

Вхід для адміністратора